Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect for slick backs, edges and parting hair. (Plz like I’m broke)
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ

| Material | PS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Double Side |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Hot Pink |
| Type | Rat Tail Comb |
| Chiều dài | 17.8-22.2 cm |
| Chiều rộng | 2.0-2.9 cm |
| Chiều cao | 0.4-1.6 cm |
| SKU | sb2305266744421416 |
Author: c***a
Date:
Review: Perfect for slick backs, edges and parting hair. (Plz like I’m broke)
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: b***d
Date:
Review: So cute and smooth perfect for doing edges and also parting my hair please like I need points!! 🩷🪷🎀
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: b***4
Date:
Review: all in one, very satisfied
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Kích thước: Một cỡ
Author: L***i
Date:
Review: My hair edges are now neat, thanks shein
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm