Author: h***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it thank you so much
Màu sắc: Nhiều màu

1 cái
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| Chiều cao | 0.1 cm |
| Chiều dài | 10 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| SKU | sb260128093366709808390 |
Author: h***s
Date:
Review: love it thank you so much
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***r
Date:
Review: Loved this product it’s great and I am gonna but again
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***n
Date:
Review: Nice nail sticker, loved it!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***a
Date:
Review: i ordered more!! they are so cute, i love them!!
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm