Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
Màu sắc: Màu Cam cháy

34 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burnt Orange |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 335 g |
| Chiều dài | 90 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb260320173616613658421 |
Author: l***h
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
Màu sắc: Màu Cam cháy
Author: 2***3
Date:
Review: very nice
Màu sắc: Dark Brown
Author: n***o
Date:
Review: I recommend this product so good
Màu sắc: Xám
Author: k***0
Date:
Review: Lace quality: 100%, love it Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: very stylish as it has alot of hair and its a 13/4
Màu sắc: Màu Cam cháy
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm