Author: m***4
Date:
Review: Very nice and straight
Màu sắc: Vàng

32 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 290 g |
| Chiều dài | 81 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25101122687729939 |
Author: m***4
Date:
Review: Very nice and straight
Màu sắc: Vàng
Author: k***4
Date:
Review: Didn’t get it
Màu sắc: trắng
Author: s***2
Date:
Review: حلوووووووووووووووووووووووووووووووووووو
Màu sắc: Xám
Author: h***4
Date:
Review: Value for money: affordable Easy to wear: excellent Comfortable to wear: nice I’m really impressed with this wig. The quality is great considering the price—soft, easy to style, and very comfortable to wear. Highly recommended for anyone looking for a nice yet affordable wig.
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm