Author: S***d
Date:
Review: Girllllllllllll this is beautiful 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Màu sắc: Hồng

Hạnh nhân
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Season | Winter |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều dài | 2.04 cm |
| Chiều rộng | 1.8 cm |
| SKU | sb25052247739843808 |
Author: S***d
Date:
Review: Girllllllllllll this is beautiful 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Màu sắc: Hồng
Author: s***g
Date:
Review: Absolutely loving my recent Shein haul! The press-on nails are stunning — super easy to apply, with a salon-quality finish that lasts. And the lashes? Fluffy, lightweight, and give just the right amount of drama without feeling heavy. Honestly, I’m impressed with the quality for the price — such a win!
Màu sắc: Hồng
Author: K***t
Date:
Review: So cute and can’t wait to wear it ❤️
Màu sắc: Hồng
Author: n***d
Date:
Review: حلوا عالطبيعة مريييح جداً نفس الصورة 😍❤️
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm