Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Look good , big size
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)

| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 15 cm |
| Chiều rộng | 12 cm |
| Chiều dài | 0.1 cm |
| SKU | sb2301305792333900 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Look good , big size
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)
Author: b***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعه حطوا لي لايك احتاج نقاط
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ
Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It came as one peace, easy to use , nice shape on body
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Author: l***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not bad didn’t try yet
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ