Author: x***9
Date:
Review: Đẹp lắm nha
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 1 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Chiều dài | 26 cm |
| SKU | sb2303290900616251 |
Author: x***9
Date:
Review: Đẹp lắm nha
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: o***e
Date:
Review: These rhinestones stick perfectly and are easy to use.
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***0
Date:
Review: I got these to decorate my bits and bobs, they work well and the adhesive is actually decent. Please help a girl out and like this x
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: n***n
Date:
Review: Received my order promptly. Arrived in excellent condition. I’m thrilled with the quality and will definitely shop again in the future. Thank you for a fantastic experience. Highly recommended 🌹
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm