Author: N***e
Date:
Review: The product is exactly as advertised; I would recommend it for purchase. Truly happy with my purchase.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: BA15S P21W

Trắng
Màu vàng
Màu đỏ
BA15S P21W
BAY15D P21/5W
1156 BAU15S PY21W
| Material | Aluminum |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | Multicolor |
| Lumens | 2000LM |
| Voltage | 12V |
| Color Temperature | 6000K |
| Type | Bulbs(LED) |
| Power | 5W |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq25081359131197432 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 9398817 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: N***e
Date:
Review: The product is exactly as advertised; I would recommend it for purchase. Truly happy with my purchase.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: BA15S P21W
Author: N***e
Date:
Review: The product is exactly as advertised; I would recommend it for purchase. Truly happy with my purchase.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 1156 BAU15S PY21W
Author: N***e
Date:
Review: The product is exactly as advertised; I would recommend it for purchase. Truly happy with my purchase.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: BAY15D P21/5W
Author: f***9
Date:
Review: amazinggggggggghgggggg
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: BA15S P21W
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm