Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: they look really good and fluffy!! cant wait to try on ❤️❤️
Màu sắc: màu đen

16mm
DD
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| Chiều dài | 13 cm |
| Chiều rộng | 9.6 cm |
| Chiều dài lông mi | 1.6 cm |
| SKU | sb25051270419427319 |
Author: c***9
Date:
Review: they look really good and fluffy!! cant wait to try on ❤️❤️
Màu sắc: màu đen
Author: s***y
Date:
Review: should be more popular i love
Màu sắc: màu đen
Author: s***9
Date:
Review: Really nice
Màu sắc: màu đen
Author: J***!
Date:
Review: Love this lashes and have ordered multiple times
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm