Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful and perfect fit I love it
Màu sắc: màu đen

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 300 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2407162958982124 |
Author: m***n
Date:
Review: very beautiful and perfect fit I love it
Màu sắc: màu đen
Author: l***g
Date:
Review: it's really gorgeous .l love it.. it's light and breathable on my head. .also l get to style it how l want. Thank you so much shein.
Màu sắc: màu đen
Author: d***8
Date:
Review: love it👌😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu đen
Author: n***9
Date:
Review: Value for money: definitely Easy to wear: yes 💯 Hairstyle Stylishness: 💯can be styled into different types of styles
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm