Author: a***h
Date:
Review: Very nice i loved it soooooo much
Màu sắc: Màu nâu tối

30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 329 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012538777977413 |
Author: a***h
Date:
Review: Very nice i loved it soooooo much
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: e***2
Date:
Review: Amazinggggggggggggggggggggggg
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: O***E
Date:
Review: Really shein is a good shopping online😍😍😍 Shein is Number One 👌👌👌 have a very beautiful items 👍👍👍 and have beautiful deals ❤️❤️❤️ iam very satisfied with it 🥰🥰🥰 all the time I will choose it 🙈🙈🙈 and very helpful for buyers 🤗🤗🤗
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: m***4
Date:
Review: Very high quality and good to size
Màu sắc: Màu nâu tối
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm