Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used it for an event, same as the pic totally worth it!
Màu sắc: trái cam | 1 photo(s)
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 253 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2312187515541398 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used it for an event, same as the pic totally worth it!
Màu sắc: trái cam | 1 photo(s)
Author: l***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love 🧡 it❤️🔥❤️🔥❤️🔥it’s perfect!!!! Хорошее качество парика!!!
Màu sắc: trái cam | 3 photo(s)
Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality was better then expected , its great value
Màu sắc: trái cam | 1 photo(s)
Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wonderful, good density and length of the hair, it came very well packed, it was very good quality for the price
Màu sắc: trái cam | 1 photo(s)