Author: v***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice items. 🥰
Màu sắc: Màu nâu tối

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 294 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012209493301010 |
Author: v***0
Date:
Review: nice items. 🥰
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: J***y
Date:
Review: i got it and i love it ⭐⭐⭐⭐⭐
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: v***o
Date:
Review: El cabello súper natural me encanto
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: J***e
Date:
Review: Hairstyle stylishness: really nice fabric. I would buy other color again! Very classy. Definitely will buy this again
Màu sắc: Màu nâu tối
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm