Author: k***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So many ripples, so much shine, such stunning volume. Incredibly sultry and sexy
Màu sắc: Cam bẩn
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 294 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012209493322638 |
Author: k***n
Date:
Review: So many ripples, so much shine, such stunning volume. Incredibly sultry and sexy
Màu sắc: Cam bẩn
Author: s***l
Date:
Review: Great guilty for the price this wig was. I was pleasantly surprised.
Màu sắc: màu xanh lá
Author: n***0
Date:
Review: Veeeeeeerrrrryyyyy niiiicccce ❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Cam bẩn
Author: s***m
Date:
Review: great
Màu sắc: Cam bẩn
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm