Author: k***0
Date:
Review: Faliing in love with this long hair wig
Màu sắc: Dark Brown

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 74 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2412262860675056 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 7337668 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: k***0
Date:
Review: Faliing in love with this long hair wig
Màu sắc: Dark Brown
Author: k***1
Date:
Review: Comfortable to wear: very nice fits will nice
Màu sắc: Dark Brown
Author: K***o
Date:
Review: thank you so much,I like
Màu sắc: Dark Brown
Author: l***a
Date:
Review: Absolutely love this wig! The quality is amazing for the price. It's so shiny, soft, and smooth, it doesn't look cheap at all. It arrived perfectly styled and ready to wear. 10/10 recommend!
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm