Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: valuable Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: Quality and length are very good. Looks real amd very luxurious
Màu sắc: Vàng

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 275 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25051236898090206 |
Author: s***a
Date:
Review: Value for money: valuable Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: Quality and length are very good. Looks real amd very luxurious
Màu sắc: Vàng
Author: m***e
Date:
Review: Comfy and very easy to use
Màu sắc: Vàng
Author: m***w
Date:
Review: I LOVE LOVE LOVEEEE ITS SO SOFT AND PRETTY AND IM SUPER HAPPY WITH ITTTT!!!!
Màu sắc: Vàng
Author: s***e
Date:
Review: verrrrryyyy niceeeeeeeeeeeeeeeeeee
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm