Author: f***y
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: Cực kì thoải mái Dễ đeo: Cực kì thoải mái Đeo thoải mái: Cực kì thoải mái Kiểu tóc thời trang: Cực kì thoải mái
Màu sắc: Nhiều màu
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2304044949583804 |
Author: f***y
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: Cực kì thoải mái Dễ đeo: Cực kì thoải mái Đeo thoải mái: Cực kì thoải mái Kiểu tóc thời trang: Cực kì thoải mái
Màu sắc: Nhiều màu
Author: r***e
Date:
Review: value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful value of money so beautiful
Màu sắc: Nhiều màu
Author: R***U
Date:
Review: Nice color
Màu sắc: Nhiều màu
Author: H***m
Date:
Review: nice packaging nice product same as pic love it 😍😻
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm