Author: t***7
Date:
Review: Nice one and colorrrrr Value for money: good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: nice
Màu sắc: Màu xám ombre
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb251230144763498590888 |
Author: t***7
Date:
Review: Nice one and colorrrrr Value for money: good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: nice
Màu sắc: Màu xám ombre
Author: j***3
Date:
Review: I’m honestly obsessed with this piece it looks even better in real life than in the photos the fabric is super soft and feels really high quality not thin or cheap at all and the stitching is flawless no loose threads anywhere it genuinely looks like something you’d pay way more for the fit is perfect I followed the size chart and it fits exactly right comfortable but still flattering and the color is spot on just like the pictures bright and beautiful I already wore it once and got so many compliments shipping was way faster than I expected and it arrived nicely packed is exactly why I love SHEIN I already added more items to my cart highly recommend 5 stars without a doubt ❤️😍
Màu sắc: Màu xám ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm