Author: c***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i used it for draculaura cosplay its so cute and easy to wear. high quality wig ドラキュローラのコスプレで使いました可愛くてめっちゃ質いいです普段も使えます
Màu sắc: Nhiều màu

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2408012463993964 |
Author: c***h
Date:
Review: i used it for draculaura cosplay its so cute and easy to wear. high quality wig ドラキュローラのコスプレで使いました可愛くてめっちゃ質いいです普段も使えます
Màu sắc: Nhiều màu
Author: b***5
Date:
Review: really nice wig and super comfy and easy to wear
Màu sắc: Nhiều màu
Author: r***e
Date:
Review: Perfect Draculaura wig! Love it 🩷🖤
Màu sắc: Nhiều màu
Author: g***m
Date:
Review: AHHHHH! it's really worth it guys, I love it so much
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm