Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute
Màu sắc: Xanh đen

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 220 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25040275992256238 |
Author: s***2
Date:
Review: Cute
Màu sắc: Xanh đen
Author: a***t
Date:
Review: Good colour and comfortable to wear
Màu sắc: Xanh đen
Author: d***n
Date:
Review: Very nice thanks shein
Màu sắc: Xanh đen
Author: c***5
Date:
Review: love it
Màu sắc: Xanh đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm