Author: b***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: love it Easy to wear: easy Comfortable to wear: so comfy
Màu sắc: Màu tím
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 310 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2409216449965165 |
Author: b***0
Date:
Review: Value for money: love it Easy to wear: easy Comfortable to wear: so comfy
Màu sắc: Màu tím
Author: S***e
Date:
Review: very good quality will buy again
Màu sắc: Màu tím
Author: d***5
Date:
Review: Easy to wear: One of my favourites!! Nice quality
Màu sắc: Màu tím
Author: c***8
Date:
Review: Easy to wear: looks a beauty cancan't eaiwait to wear it..,
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm