Author: S***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: excellent Easy to wear: very easy Comfortable to wear: very comfortable Hairstyle stylishness: looks real
Màu sắc: Ombre

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25063077549292658 |
Author: S***m
Date:
Review: Value for money: excellent Easy to wear: very easy Comfortable to wear: very comfortable Hairstyle stylishness: looks real
Màu sắc: Ombre
Author: M***e
Date:
Review: I love all my purchases
Màu sắc: màu nâu
Author: l***7
Date:
Review: Prob my fave wig ! Looks real
Màu sắc: Ombre
Author: A***2
Date:
Review: I love itttttttttt 🥰🥰🥰🥰🥰 very niceeeeee
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm