Author: m***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: high quality i recommend it
Màu sắc: màu nâu
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241413510 |
Author: m***h
Date:
Review: high quality i recommend it
Màu sắc: màu nâu
Author: ي***ي
Date:
Review: جميل ورائع انصح به بنات لايكاتكم🫶
Màu sắc: màu nâu
Author: s***a
Date:
Review: so nice and amazing for a good price and good quality
Màu sắc: màu nâu
Author: K***n
Date:
Review: really beautiful wig🥰😘😍🤩😍 easy to use 🥰😘😍🤩😍 wig was of good quality and shinny🥰😘😍🤩😍
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm