Author: 9***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice Quality i love shein
Màu sắc: Màu nâu ombre

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241465522 |
Author: 9***8
Date:
Review: Nice Quality i love shein
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: a***m
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 5***6
Date:
Review: I just received the product and it is amazing
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: m***n
Date:
Review: منتج رائع انصح له وهو مفيد وجيد
Màu sắc: Màu nâu ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm