Author: r***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: value for money easy to wear comfortable to wear easy
Màu sắc: Màu nâu Mocha

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 259 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012589984501711 |
Author: r***6
Date:
Review: value for money easy to wear comfortable to wear easy
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Author: s***o
Date:
Review: super comfy wig, looks fabulous i'm happy
Màu sắc: Màu hồng ombre
Author: N***a
Date:
Review: Comfortable to wear: very happy with what i ordered.
Màu sắc: Rượu sâm banh
Author: j***7
Date:
Review: woooooooooooooooooooooooooooooooooooooow
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm