Author: p***3
Date:
Review: Giao hàng đúng hẹn, giá rẻ
Màu sắc: màu nâu

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25021820277723384 |
Author: p***3
Date:
Review: Giao hàng đúng hẹn, giá rẻ
Màu sắc: màu nâu
Author: a***a
Date:
Review: Natural and good quality for real hair
Màu sắc: màu nâu
Author: a***3
Date:
Review: Comfortable to wear: so good
Màu sắc: màu nâu
Author: J***h
Date:
Review: Quality is nice, soft and easy to comb. Looks like you're really wearing wig but you just have to style it properly. Better with hair clips, or tuck it to your ears or wear cap. Overall it fits very well, satisfied buyer here. Highly recommended shop, and will definitely order again. Thanks seller! おどま勧進勧進がんがらうってさろく おどんがお父つぁんな あん山ゃおらす おらすともえば行こごたる おらすともえば行こごたる... とてもすばらしい商品です。またリピート買いしたいです
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm