Author: A***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Kualitas bagus nyaman dipakai harga terjangkau🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2403018641646874 |
Author: A***i
Date:
Review: Kualitas bagus nyaman dipakai harga terjangkau🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Author: 6***e
Date:
Review: Value for money: nice design and good quality 👍👍👍👍👍
Màu sắc: màu đen
Author: G***l
Date:
Review: Easy to wear: Very good very good very good
Màu sắc: màu đen
Author: s***4
Date:
Review: Easy to wear: Soooooo gooooooooooooood i like it
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm