Author: t***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Can’t wait to wear these!!!
Màu sắc: Hồng

Quan tài
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều dài | 2.03-2.61 cm |
| Chiều rộng | 0.66-1.3 cm |
| SKU | sb251128555411160928 |
Author: t***r
Date:
Review: Can’t wait to wear these!!!
Màu sắc: Hồng
Author: a***5
Date:
Review: انا استخدم هذه البضاعة للتجارة لكنها جيدة جدا و نفس الصورة
Màu sắc: Hồng
Author: 6***6
Date:
Review: very nice colour and super desighn
Màu sắc: Hồng
Author: L***M
Date:
Review: Good quality product and happy with this purchase
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm