Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful nails. Love them!
Màu sắc: Bụi tím

Hình vuông
| Material | ABS |
| Color | Dusty Purple |
| Length | Short |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều dài | 1.27-1.75 cm |
| Chiều rộng | 1-1.9 cm |
| SKU | sb2408124118447782 |
Author: a***n
Date:
Review: Beautiful nails. Love them!
Màu sắc: Bụi tím
Author: s***t
Date:
Review: Oh my goodness these are so cute!
Màu sắc: Bụi tím
Author: 6***5
Date:
Review: I've been waiting for these, they look really nice. cannot wait to try.
Màu sắc: Bụi tím
Author: m***1
Date:
Review: Lovely set of nails.
Màu sắc: Bụi tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm