Author: L***T
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Can never go wrong with sheinnails they are always great quality
Màu sắc: Nhiều màu

Hình vuông
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Colorblock |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Color Nails |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| Chiều dài | 1.29/1.75 cm |
| Chiều rộng | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2406063052382244 |
Author: L***T
Date:
Review: Can never go wrong with sheinnails they are always great quality
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***8
Date:
Review: daughter loved them. wore them quite a few times
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***4
Date:
Review: Bought for Halloween perfect size
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***0
Date:
Review: pretty. can't wait to use!!
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm