Author: m***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love these nails, they’re so fun!
Màu sắc: Nhiều màu

Hình vuông
| Material | ABS |
| Color | Red |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Spring |
| Style | French |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| Chiều dài | 1.29/1.75/1.1/1.7 cm |
| Chiều rộng | 1/1.85/0.6/1.2 cm |
| SKU | sb2403090676082242 |
Author: m***y
Date:
Review: I love these nails, they’re so fun!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: A***a
Date:
Review: So cute. I am fan with strawberries designs. I really like it
Màu sắc: Đỏ
Author: c***n
Date:
Review: I've gotten so many compliments on my nails, and they look just as good as a salon manicure. Highly recommend! 🤩
Màu sắc: Nhiều màu
Author: R***a
Date:
Review: حلو كتير نفس صورة تماما شكرا كتير شي ان
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm