Author: j***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful, can't wait to wear them ... same as the pic
Màu sắc: Hồng

Hạnh nhân
| Material | ABS |
| Color | Purple |
| Length | Short |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Christmas |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| Chiều dài | 1.8/2.6 cm |
| Chiều rộng | 0.7/1.4 cm |
| SKU | sb25090245826809434 |
Author: j***m
Date:
Review: very beautiful, can't wait to wear them ... same as the pic
Màu sắc: Hồng
Author: a***7
Date:
Review: Super cute and great quality!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: J***3
Date:
Review: These nails are super cute! I am very impressed!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***2
Date:
Review: Perfect for Xmas
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm