Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful and quality 😍
Màu sắc: Vàng

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 261.5 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012594909451333 |
Author: a***h
Date:
Review: So beautiful and quality 😍
Màu sắc: Vàng
Author: n***7
Date:
Review: very good quality 👍👍
Màu sắc: Vàng
Author: m***2
Date:
Review: حلو اوي اوي اوي اوي اوي والخامه جميله جدا جدا
Màu sắc: Vàng
Author: R***U
Date:
Review: I’m excited to use it…
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm