Author: s***8
Date:
Review: I looove it, I actually got it for halloween but honestly it is perfect to be worn daily
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2304283358800833 |
Author: s***8
Date:
Review: I looove it, I actually got it for halloween but honestly it is perfect to be worn daily
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: a***1
Date:
Review: Value for money: كتير مناسب👍 Easy to wear: سهلة جداً Comfortable to wear: وكتير مريحة Hairstyle stylishness: كتير كتير كتييير مرتبة وكانها شعر طبيعي مش معقول شو ناعمة بنصحكن فيهاا🔥🔥
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: e***g
Date:
Review: SUCH a good wig for such a good price! You cant even tell it's a wig! HIGHLY recommend!
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: s***i
Date:
Review: Easy to wear. The colour of the hair was so nice. Comfortable for daily use.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm