Author: N***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encantó, falcil de usar, se ve bien, no brilla y en la parte de arriba se ve muy real ✨
Màu sắc: trắng
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 290 g |
| Chiều dài | 61 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2306027327351136 |
Author: N***a
Date:
Review: Me encantó, falcil de usar, se ve bien, no brilla y en la parte de arriba se ve muy real ✨
Màu sắc: trắng
Author: p***1
Date:
Review: use this for my atlantis cosplay, it was perfect. as good as wigs from shein go
Màu sắc: trắng
Author: x***l
Date:
Review: Value for money: this is worth it Easy to wear: the wig is so pretty and easy to wear
Màu sắc: trắng
Author: v***o
Date:
Review: Comfortable to wear: AMAZING. I loved it and it’s pretty good
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm