Author: 2***4
Date:
Review: purchased has a gift for my friends mom who has stage 4 cancer hopefully she loves the color and style please like if you found this helpful
Màu sắc: Màu nâu ombre

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 236 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25041812220394942 |
Author: 2***4
Date:
Review: purchased has a gift for my friends mom who has stage 4 cancer hopefully she loves the color and style please like if you found this helpful
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: c***6
Date:
Review: I absolutely love buying from Shein. Their products are great quality and so affordable. I would definitely recommend buying this product from them. My clothing cupboard and house cupboards are full of shein products. If my photo helped you decide on this product. Please give it a like. #Shein #greatproducts
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: n***a
Date:
Review: I love shein ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: s***k
Date:
Review: Easy to wear really like it so much nice one
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm