Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: красивый золотистый парик
Màu sắc: Vàng

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 220 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2405080111088655 |
Author: n***a
Date:
Review: красивый золотистый парик
Màu sắc: Vàng
Author: r***e
Date:
Review: Comfortable to wear: So lovely!!!!!!!!!!!
Màu sắc: Vàng
Author: V***e
Date:
Review: Super cute, just like the picture and quality was actually fantastic for the price. Do yourself a favour and buy it cause absolutely no regrets! Please like my comment for points! Much appreciated!!!!
Màu sắc: Vàng
Author: s***6
Date:
Review: حلو لونها جدا
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm