Author: c***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thankyou shein ❤️
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 197 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25070807480334156 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: c***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thankyou shein ❤️
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)
Author: u***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This item js excellent and easy to use. The quality is top notch and the size is precise as described, really a perfect shopping experience, I really like!
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: A***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love itttttttttt 🥰🥰🥰🥰🥰 very niceeeeee
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent
Màu sắc: Tóc vàng ombre