Author: j***2
Date:
Review: ganda inferness try neo na bumile
Màu sắc: Màu nâu ombre

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 237 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2404216449259098 |
Author: j***2
Date:
Review: ganda inferness try neo na bumile
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: Y***l
Date:
Review: VERYY PRETTY AND SO CUTE, So suggested . Easy to wear: Just slip on. Comfortable to wear: And very stable. Hairstyle Stylishness: So great. Value for money: so valuable.
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: e***m
Date:
Review: Value for money: good quality i love it looks great ♥️♥️♥️♥️
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: K***a
Date:
Review: I love this wig alot. so useful and pretty, easy to put on sssssssßßssssssssssssssssssssssssssssssss
Màu sắc: Màu nâu ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm