Author: n***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great Loved it
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 257 g |
| Chiều dài | 56 cm |
| Đường kính | 56 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2404245393339568 |
Author: n***t
Date:
Review: Great Loved it
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: a***5
Date:
Review: Wooooow what is it like higher quality and value I'm in love shein products 😍 💖 💕 ♥️ ❤️ 💗 😍
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: A***o
Date:
Review: Lakas maka latina perfect i love it❤️❤️❤️
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: d***5
Date:
Review: Easy to wear: Nice one and price sooo good looks not cheap
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm