Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints.
Màu sắc: trắng

H8
H11
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25070225453518438 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 8929994 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints.
Màu sắc: trắng
Author: r***2
Date:
Review: Awesome 😎❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😭❤️❤️
Màu sắc: trắng
Author: r***2
Date:
Review: Good quality 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
Màu sắc: trắng
Author: r***2
Date:
Review: Good quality 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm