Author: M***e
Date:
Review: Value for money: great Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: very chic
Màu sắc: Ombre

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 215 g |
| Chiều dài | 51 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2412310049981104 |
Author: M***e
Date:
Review: Value for money: great Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: very chic
Màu sắc: Ombre
Author: 6***6
Date:
Review: Love it
Màu sắc: Ombre
Author: c***a
Date:
Review: Beautiful wig, so soft. I brought this for my daughter due to her hair falling out. she absolutely loves it. very happy with this product will buy again.
Màu sắc: Đánh dấu màu đỏ
Author: t***s
Date:
Review: Value for money: much better than expected. Feels like natural hair
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm