Author: m***2
Date:
Review: Value for money: very good value Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: yes
Màu sắc: Ombre

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 220 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25031945767044774 |
Author: m***2
Date:
Review: Value for money: very good value Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: yes
Màu sắc: Ombre
Author: j***6
Date:
Review: Value for money: real value for my money, can’t find such no where else! I purchased two of these, and i think this is the wig for my image. I will of course purchase more! This is my “ comfort “ wig
Màu sắc: Ombre
Author: a***h
Date:
Review: Value for money: great value of money Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: the hair strand felt like a true hair. very soft and easy to manage
Màu sắc: Dark Brown
Author: s***e
Date:
Review: beautiful and exacty what we needed , had it for my sister wedding and it was just the ig that i nedded thank you shein
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm