Author: v***u
Date:
Review: I love the clothes from this website!! I am so glad I found them.....everything has been spot on, fits wonderfully, styles are trendy and lots to choose from!! Thanks for being here for us!!!
Màu sắc: Màu nâu highlight

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 243 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25042866936942214 |
Author: v***u
Date:
Review: I love the clothes from this website!! I am so glad I found them.....everything has been spot on, fits wonderfully, styles are trendy and lots to choose from!! Thanks for being here for us!!!
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: a***2
Date:
Review: قطعة مميزة ونوعية جيدة أنصح بها
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: d***3
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: L***A
Date:
Review: Amazing and useful product
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm