Author: j***8
Date:
Review: 10/10 super easy to stick on, easy to take off! I love them!
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 0.1 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| Chiều dài | 10 cm |
| SKU | sb2305144047540979 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 7650998 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***8
Date:
Review: 10/10 super easy to stick on, easy to take off! I love them!
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: k***7
Date:
Review: i love them so much! they’re really cute
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: A***r
Date:
Review: super cute and easy to apply
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: k***4
Date:
Review: very elegant and classy
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm