Author: m***8
Date:
Review: Niceeee. Very good !!!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 0.3 cm |
| Chiều rộng | 7.5 cm |
| Chiều dài | 12.7 cm |
| SKU | sb2212219242054431 |
Author: m***8
Date:
Review: Niceeee. Very good !!!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: i***2
Date:
Review: I love it so much…. I love it so much…. I love it so much…. I love it so much…. I love it so much….
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: N***d
Date:
Review: good quality and reasonable price
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: r***5
Date:
Review: Nice quality nice design nice nice nice great fit worth the price nice nice nice will probably purchase again at some point.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm