Author: j***2
Date:
Review: My sister in law loves leopard print so this will be a great present for her. Well made and good quality.
Màu sắc: Màu Khaki
Kích thước: Một cỡ




| Composition | 100% Polyurethane |
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Watermelon Pink |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oblong |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 12.5 cm |
| Chiều dài | 21.5 cm |
| Chiều rộng | 13.5 cm |
| SKU | sb25051508400779379 |
Author: j***2
Date:
Review: My sister in law loves leopard print so this will be a great present for her. Well made and good quality.
Màu sắc: Màu Khaki
Kích thước: Một cỡ
Author: j***n
Date:
Review: This make up kit is very slay, I also ordered mirror in color black to be perfect match!
Màu sắc: Màu Khaki
Kích thước: Một cỡ
Author: j***7
Date:
Review: Good quality and affordable very cute vanity makeup bag worth the price 💟💟💟
Màu sắc: Màu Khaki
Kích thước: Một cỡ
Author: r***s
Date:
Review: Loved it! The quality is great for the price, fits perfectly, and looks exactly like the pictures. Will definitely order again.
Màu sắc: Màu Khaki
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm