Author: c***1
Date:
Review: Very nice and beautiful ... My sister love it... Very satisfied with my purchase.... Thank you shein and delivery rider for fast delivery....
Màu sắc: Nhiều màu
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Trọng lượng tịnh | 90 g |
| Chiều dài | 24 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2304212474348314 |
Author: c***1
Date:
Review: Very nice and beautiful ... My sister love it... Very satisfied with my purchase.... Thank you shein and delivery rider for fast delivery....
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***0
Date:
Review: vvery cute 😍😍😍 with good product quality and true to size with comfortable material
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***t
Date:
Review: Perfect this is the 2nd one I have bought for my family member.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: N***a
Date:
Review: Received my package 📦 I am satisfied with the item. Thanks Shein
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm