Author: J***y
Date:
Review: Super cute. I mixed and matched.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 0.3 cm |
| Chiều rộng | 7.5 cm |
| Chiều dài | 12.7 cm |
| SKU | sb2211152666211663 |
Author: J***y
Date:
Review: Super cute. I mixed and matched.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: s***2
Date:
Review: Material/quality is good. Pricing is fair and transparent - definitely value for money. I highly recommend this business. Their customer service is second to none. The product quality is consistently outstanding, exceeding my expectations every time. I was completely impressed with the quality…SHEIN is becoming my go to online shopping site.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: s***2
Date:
Review: Quality/Material is good … cute it looks good it fits nicely. The sizing is accurate highly recommend this business. Their customer service is second to none. The product quality is consistently outstanding, exceeding my expectations every time. I was completely impressed with their professionalism and customer service.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: m***7
Date:
Review: Highly recommended. They're great.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm