Author: t***7
Date:
Review: Tốt, giống mô tả, sẽ tiếp tục mua ủng hộ lần sau!
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ

| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Black |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Simple |
| Chiều cao | 19 cm |
| Chiều dài | 21.5 cm |
| Chiều rộng | 14 cm |
| SKU | sb2403082648296730 |
Author: t***7
Date:
Review: Tốt, giống mô tả, sẽ tiếp tục mua ủng hộ lần sau!
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: b***5
Date:
Review: The bag has a lot of space for your products and is of good quality 🩷besides the smell (It’s not a strong smell) I’m very happy with my purchase
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: j***1
Date:
Review: I love it. I’m using it as my nail equipments storage bag. I expected it to be small, but no! You can put many things in this bag, i’m telling y’all. At the last pocket, i can put 3 boxes of soft gel tips. Very worth buying.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: n***l
Date:
Review: عجبتني جدا تشيل كميه كبيره الصراحه
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm